Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Warsztaty dla firm – nauka makijażu, wynajem studio

Obecnie ludzie przywiązują niezwykle znaczną atencję do swojego wyglądu zewnętrznego – do tego w jaki sposób są pomalowani, jaką posiadają fryzurę, w jaki sposób są ubrani. Nie każda kobieta umie sama ładnie się pomalować i dlatego coraz częściej korzystają z służb ekspertów, tzn. wizażystów.

Jedni udają się do wizażysty wyłącznie przy specjalnej okazji, na przykład wesela, inni korzystają z usług studio wizażu całkiem regularnie. Część wizażystów wykonuje swoje posługi mobilnie – w mieszkaniu klienta, co jest niezwykle komfortowe dla wielu klientów. Tego typu usługa zezwala im na zaoszczędzenie sporo wartościowego czasu.

Ale poniektórzy klienci wolą skorzystać z usług wizażystek w studio wizażu. Nie każda stylistka bądź wizażystka, szczególnie na początku swojej działalności ma własne studio wizażu. Jednak to nie jest kłopot, ponieważ możliwy jest też wynajem stanowiska makijażowego, bądź wynajem całego studio. Wystarczy poszukać w ogłoszeniach czy też wpisać w wyszukiwarkę właściwe frazy z określą miejsca, które nas intryguje, do przykład: „wynajem atelier warszawa”.

Współczesne i doświadczone studio wizażu musi być wyposażone przede wszystkim w wielkie, odpowiednio oświetlone lustro. Światło najkorzystniej jak jest LED-owe oraz o obojętnej barwie.

W najmowanym studio makijażowym nie może brakować rozległego blatu i pojemnej szuflady, w której wizażystka będzie mogła układać wszystkie kosmetyki i rzecz jasna wygodnego fotela dla Klientki. Mało istotne czy z usług wizażystki korzystamy u siebie w mieszkaniu bądź w studio wizażu – ważne, żeby wizażystka była twórcza, interesowała się modą, kosmetyką oraz posiadała dobry gust.

Doświadczeni wizażyści prowadzą także warsztaty dla firm, na których prezentują techniki charakteryzatorskie, nauczają technik profilowania twarzy i oczu, nauczają skrupulatnego doboru kosmetyków do poszczególnego rodzaju urody, nauczają też makijażu biznesowego. Na tego typu warsztatach dla firm można nie tylko usłyszeć mnóstwo atrakcyjnych faktów w kwestii stylizacji, makijażu, ale również na problem przeważnie popełnianych błędów w doborze ubrań i makijażu.

Źródło:
studio wizażu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *