Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Waluta, stolica oraz atrakcje Wietnamu

Podróż do Wietnamu

Wietnam jest łączony głównie z walką z udziałem Amerykanów, jaka ponadto sfinalizowała się dla nich haniebną porażką.

Obecnie wprawdzie jest on atrakcyjnym turystycznie miejscem. Pozwala na zrozumienie kultury Azji południowo-wschodniej za całkiem porządne pieniądze. Stolica Wietnamu to Hanoi. Mieszka tam około 7,5 mln osób.

Nie trudno tutaj znaleźć mieszkanie w dobrej cenie, i wiele atrakcyjnych turystycznie lokalizacji znajduje się w środku miasta. Planując wyjazd do stolicy Wietnamu można rozłożyć oglądanie na kilka dni albo opracować trasę na dwa dni w stolicy, i następnie wyruszyć w wyprawę w inne interesujące krajoznawczo miejscowości tego rodzaju jak Da Nang, Hoi An, Zatoka Ha Long, Ho Chi Minh, Deltę Mekongu czy Phu Quoc. Każde te miasta są dobrze opisane w sieci, toteż zaplanowanie wycieczki nie powinno zrobić trudu.

Kiedy najlepiej wybrać się na wycieczkę?

Dla odwiedzających Wietnam pogoda może być całkiem sprzyjająca szczególnie jesienią oraz wiosną. Zimą, choć nie jest niezwykle zimno (nie licząc regionów górskich), to zachodzą obfite opady. Latem natomiast należy nastawić się na temperatury około 40 stopni Celsjusza. Wilgotność powietrza w miesiącach letnich wynosi aż 90 procent. Ponieważ pogoda różni się na północy i na południu kraju, najlepiej ustalić wyprawę od września do grudnia, dla Północnego Wietnamu a także od grudnia do kwietnia dla południa.

Wietnam waluta

Waluta w Wietnamie to wietnamskie dongi. Należałoby zaopatrzyć się w nie przed wylotem, dlatego że transakcje kartą mogą być powikłane. Nawet za znane usługi tego typu jak Uber, będzie trzeba uregulować należność gotówką. Nie powinniśmy się zdziwić, podczas gdy otrzymamy pieniądze o wysokich nominałach. Orientacyjnie 100 tysięcy dongów to zaledwie 17 PLN. Noclegi zdołamy wyszukać w cenie od 50 złotych w najbardziej turystycznych lokalizacjach. O ile nie pozwolimy się wprowadzić w błąd, zdołamy spodziewać się niezapomnianej podróży przy małym nakładzie finansowym. Załatwienie wizy turystycznej nie stanowi problemu dla Europejczyków.

O ile więc poszukujesz niezapomnianych przygód wybierz się do Wietnamu.

Źródło:
vietnam visa.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *