Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Spółki Rosja – wszystko co powinieneś wiedzieć

Zakładanie biznesu w Rosji – rodzaje firm i spółek

Wielu biznesmenów w Polsce zastanawia się nad przeniesieniem własnego interesu za granicę. Czy Federacja Rosyjska będzie wówczas optymalnym rozwiązaniem?

Aż 17 milionów kwadratowych przestrzeni i 142 mlnmieszkańców, wielkie miasta i małe miasteczka, a przy tym spore zapotrzebowanie na różnorodne usługi a także artykuły – Federacja Rosyjska zdoła byćpierwszorzędnym lokalizacją doprowadzenia własnego interesu.

Federacja Rosyjska jednakże raczej jednostkowo wybierana jest przez Polaków w celu miejsca nawiązania działalności gospodarczej. Nie oznacza to jednak, że osobisty biznes w Rosji toniedobra sugestia. Zarówno w owym państwie przedsiębiorcy mogą kalkulować wysokie zarobki i szereg wspomagających udogodnień, w tym związanych ze zwolnieniem z poniektórych należności lub ich wielkim obniżeniem.

Jeżeli chodzi o biznes rosja to jest onciekawym zagraniem. Jakie odmiany organizacji dogodne są w tym państwie oraz jak jest dozwolone założyć tam własną organizację?


Działalność gospodarcza w Rosji – działalność prywatna i spółki

Firma w Federacji Rosyjskiej może być rozpoczęta zarówno w formie działalności osobistej, jaka jest odpowiednikiem jednoosobowej działalność w Polsce, jak również w postaci spółki.

Warianty spółek w Rosji:
• spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (OOO) – do 50 wspólników
• zamknięta spółka akcyjna (3AO) – do 50 wspólników
• otwarta spółka akcyjna (OAO) – nieokreślona liczba wspólników

Działalność w Rosji jest dozwolone utworzyć także jako:
• prywatny właściciel (PP)
• przedsiębiorstwo z udziałem kapitału zagranicznego.

Dobór akuratnej formy organizacjiprzedsiębiorstwa – organizacja prywatna, z wkładem kapitału zagranicznego, spółki rosja zależna jest od osobistych wymogów a także potrzeb przedsiębiorcy w obrębie prowadzenia swojego biznesu.


Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawniczej

Podobnie jak w przypadku organizowania działalnośći gospodarczej w innych krajach za granicą, także podczas zakładania własnej organizacji w Rosji warto skorzystać z pomocy fachowców. W kwestii „biznes rosja” własne usługi oferują po pierwsze organizacje konsultingowe, które mają w swojej ofercie usługę rejestracji przedsiębiorstwa w tym kraju.

Aby wkroczyć w rosyjski biznes, potrzebne jest przejście przez wieloaspektowy system kodeksów a także płatności, zatem najlepiej poczynić to z ekspertami w tejdziedzinie.

Więcej na: biznes rosja


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *