Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Profesjonalna kostkarka do lodu – polski dostawca

W jaki sposób wybrać odpowiednią kostkarkę do lodu?

Nikt z nas nie lubi goracej temperatury, gdyż są uciążliwe, to dodatkowo podwyższają pragnienie. By je ugasić potrzeba znacznie większej dawki płynów. W takim przypadku najlepiej sięgnąć po chłodne drinki z dodatkiem lodu. Jednak, by móc to sprawić w pierwszej kolejności należy wyprodukować kostki, które będą podstawą chłodnych napojów. Pomocna zdoła okazać się zakup kostkarki do lodu czy wizyta w lokalu gastronomicznym, który taką posiada.


Czym cechują się domowe kostkarki do lodu?

Po pierwsze tym, że są tańsze od tych gastronomicznych, bo posiadają mniejszą pojemność. Po drugie o ich wyborze rozstrzyga wielkość kuchni. Jeżeli jest ona obszerna i duża, to wolno w niej pomieścić kostkarkę wolnostojącą, lecz jeżeli jest niewielka i wąska prawidłowiej podjąć decyzję na lodówkę, jaka posiada wbudowaną kostkarkę, ponieważ to spora gospodarność miejsca oraz czasu. Ustawienie kostkarki wolnostojącej nastręcza sporo czasu oraz energii. Dodatkowo, o zasadności jej zakupu rozsądza po pierwsze, ilość wykorzystywanego lodu. Jeśli jest ona niska to znacznie wygodniej podjąć decyzję na kostkarkę z zabudową.

W jakich miejscach egzaminuje się kostkarka do lodu przemysłowa?

Ze względu na to, że jest ona dużo pojemniejsza od domowej, to świetnie sprawdza się w barach, pubach, bądź restauracjach. Metraż we nadmienionych lokalach bywa przeróżny, wobec tego różne są zapotrzebowania. Jedni właściciele lokali potrzebują podstawowych wersji, z kolei pozostali preferują ich przenośne modele, które doskonale komponują się z wystrojem hotelowego mini baru. Kostkarki przemysłowe mają rozbudowany system schładzania wodą bądź powietrzem, w zależności od zaistniałych potrzeb. Swobodniej się je sprząta i są niezwykle higieniczne. To nadzwyczaj istotna cecha w branży gastronomicznej.


Czym inspirować się przy zakupie kostkarki do lodu?

Trzeba rozważyć kilka zasadniczych parametrów. Są nimi na pewno zdolność produkcyjna, czas konieczny na przygotowanie pierwszej ilości lodu oraz siła kostkarki. W przypadku pierwszego wskaźnika nie ma narzuconych norm. Wszystko zależy od poszczególnych potrzeb klienta. Są kostkarki, które potrafią wyprodukować nawet kilka kilogramów kostek w ciągu doby, a inne nie posiadają takich możliwości. Jeżeli chodzi o czas, to im krótszy, tym lepiej. To podstawowa maksyma każdego wyposażenia. Moc z kolei oddziałuje na wydajność i metodę produkcji. Solidna kostkarka jest cicha i dodatkowo nie czerpie zbyt sporo prądu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *