Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Podróżowanie na Sri Lankę

Urlop na Sri Lance

W przymierzaniu się do odległych wypraw w obecnym świecie bardzo trudno poradzić sobie bez dostępu do intentetu. Kiedy chodzi o „Herbacianą Wyspę”, jedne z pierwszych wzmianek w kwestii tego państwa, które wyświetlą się w wyszukiwarkach internetowych to: Sri Lanka pogoda, Sri Lanka ceny i Sri Lanka wakacje.

Zwracając uwagę na usytuowanie geograficzne, o aurę nie należy się w tamtej destynacji martwić przez okrągły rok. W tym momencie, czyli w połowie miesiąca grudzień temperatury znajdują się w granicach 30 stopni Celsjusza podczas dnia i ponad 20 nocą. Wyjazd na święta na Sri Lankę może okazać się więc radośnie spędzonym czasem z dala od grudniowej słoty, która z zasady panuje wtedy w Polsce. Szczególnie, że okres od grudnia do kwietnia to najlepszy moment, by rozkoszować się swoim pobytem u Lankijczyków.

Dlaczego Sri Lanka?

W tym czasie po raz drugi warto odwołać się do warunków pogodowych. A więc, wówczas gdy w Polsce ocieplamy się w promieniach wakacyjnego słońca, na „Herbacianej Wyspie” grasują monsuny. Na rzecz niezorientowanych… pełny czas pada, co raczej nie zachęca do wyciągania nosów spod dachów i cieszenia się fenomenalnymi okolicznościami środowiska, których na Sri Lance niemało. Jeżeli chodzi o grudzień, kiedy patrząc na wykresy atmosferyczne, nieco z trudem o deszcz. A przecież zimą wszyscy zażywamy witaminy D, którą aplikujemy korzystając z uroków Słońca.

Planując podróż na Sri Lankę zawsze powinno się pamiętać o wizie turystycznej.

Jak ją zdobyć? Sposoby są dwa.

Początkowy lotniskowy: kiedy już dolecimy, za 40 amerykańskich dolarów można nabyć dokument dające nam prawo do pobytu na wyspie przez 30 dni.
Kolejny internetowy: znajdujemy w wyszukiwarce internetowej „Sri Lanka wiza turystyczna” i na stronie WWW opłacamy 5 dolarów mniej niż na lankijskim lotnisku.

O ile postanawiacie zaliczyć Sri Lankę zwanym również przelotem, przez 48 godzin możecie przebywać na jej terytorium bez wymogu dysponowania wizą.

Jeżeli chodzi o stronę finansową takiej wycieczki, to najwięcej trzeba będzie wydać, jak nieomalże zawsze przy azjatyckich wyprawach, na przelot. Bilet na Sri Lankę to koszt między 1000-2000 zł w dwie strony. Z kolei opłaty na miejscu, dla nas Polaków, powinny brzmieć dosyć przyjemnie. Noclegi to wydatek rzędu 5-10 dolarów za dobę, więc taniej niż w Zakopanem. Gwarantuję, że na pożywieniu także wielu pieniędzy nie stracicie.

Więc, nic tylko się spakować i organizować. Słonecznych Świąt!

Zobacz też:

Sri lanka e visa

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *