Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Podróż do Kanady – Wiza elektroniczna

Wycieczka do Kanady – w jaki sposób zdobyć wizę bez zbytecznych formalności

Wyjazd do Kanady dla obywateli Polski zespala się z zapotrzebowaniem wczesnego zorganizowania wizy. Określana jest ona jako eTA, inaczej: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest dostęp na terytorium Kanady drogą lotniczą – nie, niestety jedynie jeżeli mamy chęć zatrzymać się w takim kraju, ale również, jeśli trafiliśmy do niego jedynie przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma szans liczyć na dostanie się do Kanady drogą samolotową. Należałoby pomimo tego posiadać wiedzę, że eTA nie jest wymagana, jeżeli do Kanady podróżujemy drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego z nas

Elektroniczna wiza jest dowodem związanym z naszym paszportem i jej legalność wynosi aż 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, co jest ulepszeniem dla podrózników. Wiza jest przypisana do paszportu, skutkiem tego wspólnie z jego zamianą trzeba od nowa wnosić o eTA. Żeby dostać wizę elektroniczną do Kanady, warto czerpać z pomocy pośrednictwa wizowego, które zorganizuje za nas każde formalności. To jest istotne zwłaszcza dla osób, które nie znają języka na tyle przyzwoicie, by na własną rękę ukończyć wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online zdoła do nas trafić nader szybko i bez zbytecznych nerwów.

W czasie starania się o zwykłą wizę trzeba wybrać się do ambasady i tam składać wniosek oraz niezbędne dokumenty. Wywołuje to znaczną liczbę formalności i kosztuje własny drogocenny czas. Właśnie w związku z tym eTA Kanada online jest o wiele popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Aby złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować stosowny blankiet drogą internetową. trzeba do niego dorzucić skany kolorowe paszportu, który musi być obowiązujący przez okres przynajmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki korzystaniu z filii pośrednictwa wizowego można otrzymać eTA bardzo błyskawicznie oraz sprawnie – typowy czas przygotowywania elektronicznej wizy zajmuje z grubsza 3 dni roboczych. W razie problemów z wyrobieniem wizy, pośrednictwo interweniuje w tego rodzaju sprawie, co dla klienta jest nader przydatne. Ogółem zaleca się stworzenie eTA jeszcze przed zarezerwowaniem biletu samolotowego do Kanady, bowiem procedura może się czasami wydłużyć, chociaż są to przypadki niestandardowe.

Czytaj również:

how to apply for canadian visa

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *