Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Elektroniczna wiza kanadyjska – eTA

Zdobycie wizy do Kanady w żadnym wypadku nie jest zadaniem takimkłopotliwym, jakby to mogło wydawać się za pierwszym razem. Poniższy artykuł to świetna propozycja dla wszystkich ludzi, jakie w najbliższym terminie chcą wybrać się do Kanady, jednak nie posiadają zielonego pojęcia jak otrzymać wizę.

O czym należy pamiętać? – Kanada wiza
W pierwszej kolejności należy nadmienić o tym, iż wiza do Kanady> jest wymagana nie tylko w przypadku przylotu do tego ślicznego państwa, jak podczas podróży przejazdem. Polacy, którzypotrzebują udać się do Kanday tylko w celach krajoznawczych nie potrzebują standardowej wizy. W Współcześnie potrzebny jesttylko poświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), jaki wolno zorganizować internetowo, bez potrzeby wychodzenia zmiejsca zamieszkania.

eTa do Kanady online

Pozyskanie poświadczenia eTA zajmuje rzeczywiście kilka minut a co najważniejsze całość możesz zrealizować za pośrednictwem Internetu. Elektroniczna wiza Kanada jest w związku z tym ogromną ekonomizacją czasu, środków a także sporych nerwów. Żeby otrzymać konieczne poświadczenie należy wypełnić specjalny wniosek, który, można odszukać na stronie etacanadaonline.com/pl/. Podanie można wyszukać także na stronie ambasady Kanady, jednakże niestety osiągalny jest w tym miejscu wyłącznie w języku angielskim lub francuskim. Po wypełnieniu wniosku trzeba odpowiedzieć na parę prostych pytań (np. czy byliśmy zatrzymani, czy posiadaliśmy kontakt z osobami chorymi na tuberkulozę itp.). Do otrzymania zaświadczenia eTA potrzebny jest paszport a także mejl, na który otrzymany dokument eTA.

Ile zapłacę za eTA?

eTA do Kanady to kwota mniej więcej 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Wpłaty można rzecz jasna w wygodny sposóbzrealizować online z wykorzystaniem karty kredytowej. Pamiętać należy także o tym, że za pośrednictwem eTA zdołamy w Kanadzie mieszkać maksymalnie do 6 miesięcy. Wskazane jest wtrącić również o tym, że dokument aktualny będzie przez 5 lat od czasu wyrobienia. Wyjazd odbywa się jedyniena podstawie paszportu, skutkiem tego nie ma potrzeby printowania otrzymanego e-mailem dokumentu.

eTA do Kanady

Elektroniczną wizę wolno zapisać internetowo tylko jeden raz,jednej osobie. W praktyce implikuje to, że 5-cio osobowa rodzina wybierając się do Kanady ma obowiązek wypisać formularz pięć razy. Jak zaznaczono u góry wiza jest obowiązująca jedynie w ciągu 5 lat, ale jeżeli nasz paszport przedtem straci ważność, toautomatycznie wiza także przestanie obowiązywać. Czas otrzymywania elektronicznej wizy trwa tradycyjnie od 1 do 3 dni. Podczas wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być aktualny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *