Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

e-Wiza Indie: wymagania

Jakie formalności należy spełnić, żeby podróżować do Indii?

Indie to całkiem egzotyczny strefa świata, w związku z tym udając się tam, trzeba mieć orientację w obecnych przepisach prawa, gdyż inaczej może nas zastać niemiłe zaskoczenie. Z pewnością konieczna będzie e-wiza Indie – są jednym z niewielu państw, które potrzebuje od obcokrajowców tego typu dokumentu.

Dlaczego w Indiach potrzebna jest e wiza?

http://ivspro.pro-linuxpl.com/INDIA/img/Visa-India078.jpg
Powód jest nieskomplikowany, gdyż bez niej nie możemy wjechać na terytorium Indii. Na szczęście wolno ubiegać się o nią drogą elektroniczną, przez co formalności są mniej uciążliwe oraz skraca się czas wyczekiwania. Trzeba wejść na witrynę agencji pośrednictwa wizowego i tam wypełnić stosowny wniosek. Jest on dość skrupulatnie stworzony oraz obejmuje sporo pytań związanych z osobą kandydata ubiegającego się o e-wizę.

Przejście przez stos tych wszystkich formalności pochłania sporo wysiłku. Wniosek agencyjny zapisy jest w rodzimym języku.

Czym różni się indyjska wiza turystyczna od e-wizy?

http://ivspro.pro-linuxpl.com/INDIA/img/Visa-India190.jpg
Głównie wiza turystyczna jest wydawana na dużo dłuższy okres. Indie zezwalają zagranicznym turystom przebywać na swoim terenie na czas sześciu miesięcy. Z uwzględnieniem, że o wizę turystyczną trzeba się ubiegać poprzez ambasadę. Poza tym jest ona znacznie bardziej kosztowna niż e-wiza. Trzeba na nią oczekiwać co najmniej rok a nawet nie zawsze jesteśmy w stanie ją zdobyć.

W przypadku e-wizy jest odmiennie. Indie nie czynią nikomu kłopotów pod warunkiem, że, iż wiadomości z paszportu pokrywają się z zawartymi w formularzu oraz że uprzednio ureguluje się należności. Trzeba również pamiętać by w ciągu naszego pobytu na obszarze Indii nie straciła ważności e-wiza. Indie bardzo to kontrolują oraz za nieprzestrzeganie tego nakazu, zagraża deportacja. Nie można również zapominać, iż e wizę można wykorzystać tylko dwa razy. Pierwszy raz przy wjeździe a kolejny raz przy wyjeździe z Indii. Istotną kwestią jest także zaznaczenie we wniosku online, które miasta planuje się odwiedzić. Jest to warunek niezbędny do otrzymania indyjskiej e-wizy.

Zobacz więcej: indian visa.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *