Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Dla kogo wiza Canadian eTA?

Wiza do Kanady? Sprawdź, w jaki sposób uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Kanady? Prawdopodobnie potrzebujesz eTA Canada. To dowód, który zatwierdza twoją tożsamość przez co uprawnia cię do przejścia granicy. Sprawdź, czym odróżnia się od standardowej wizy oraz kiedy jest wymagana, a także kiedy wygląda proces ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada a także czym różni się od tradycyjnej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wydaniu elektronicznym. Elektroniczna wiza wydawana jest na parę tygodni, i podobnie jak standardowa wiza istnieje w kilku formach: eTA w celach turystycznych bądź biznesowych.
Z racji że cały tok ubiegania się o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, spraw formalnych jest sporo mniej i trwają krócej. To spore udogodnienie dla ludzi którzy, podróżują do Kanady. Wcześniej musiały spodziewać się konieczności wizyty w konsulacie oraz sporo dłuższym czekaniem na wydanie uprawniającej do przejazdu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą już posiadać tradycyjnej, papierowej wizy, aby wjechać na teren Kanady. Tego typu dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Większość podróżnych jest zadowolona z posiadania wizy online.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać również wtedy, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana samolotem, a drogą morską czy też lądową – np. Kanada jest następnym postojem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak załatwić wizę eTA Canada?

Jak uzyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie wypełnić wniosek osobistymi danymi, a także podać konieczne dane kontaktowe. W formularzu znajdują się także zapytania dotyczące poprzednich pobytów w Kanadzie a także możliwych odmów przejazdu.
Na decyzję o przyznaniu eTA czeka się do 72 godzin, ale zdarza się, że zatwierdzona eTA to Canada jest dostępna już w parę minut od momentu zaaplikowania. Procedura jest wobec tego szybki i łatwy do ukończenia.

To powinno Cię zainteresować: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *