Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w ścisłym centrum Warszawy.

W pełni wyposażone pomieszczenia

Nowoczesne pomieszczenia w których po za standardowym wyposażeniem znajdziesz projektory i rzutniki.

Atrkacyjna i łatwodostępna lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum stolicy dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu aby znaleźć miejsce.

Ciekawe miejsca Kanada

Kanada jest państwem leżącym w Ameryce Północnej – rozciąga się od Oceanu Atlantyckiego, poprzez Ocean Spokojny, aż do Oceanu Arktycznego. Graniczy ze Stanami Zjednoczonymi, z kolei granice morskie posiada z Danią także Francją. Jak kształtuje się 10 najciekawszych miejsc w Kanadzie? Co warto odwiedzić w tym kraju? Co to jest eTA?

kanadyjska wiza

10 najciekawszych miejsc w Kanadzie

1.Wodospad Niagara

To jedno z najbardziej urzekających miejsc w Kanadzie, które odwiedzają każdego roku tłumy turystów. W tym miejscu Niagara biegnie z jeziora Erie do jeziora Ontario, pokonując prawie że stumetrową różnicę poziomów.

2.Calgary

Calgary to miasto położone w Górach Skalistych. Symbolem miasta jest szczyt Calgary Tower, który szacuje niecałe 200 metrów. Co roku w mieście odbywa się kowbojski festiwal, będący jednym z najogromniejszych rodeo na świecie.

3.Vancouver

Vancouver zachwyca naturalnym pięknem, odznaczającym się zboczami gór i dzikimi terenami. Można tutaj żaglować, jeździć na nartach, warto także odwiedzić Muzeum Antropologiczne odnoszące się do kultury mieszkańców tego rejonu.

4.Victoria

Victoria odznacza się brytyjskim klimatem, a turystów przyciągają liczne herbaciarnie, puby czy imitacje rzeczy imperialnych. Klimat tego regionu jest mokry i wilgotny. Należałoby tutaj odwiedzić ogromny budynek parlamentu odróżniający się stylem wiktoriańskim.

5.Ottawa

Ottawa jest stolicą Kanady i miejscem wyróżniającym się życzliwością i malowniczym położeniem. Turystów przyciąga neogotycki kompleks Parlamentu, zbliżony duchem do kościoła. Powinno się zobaczyć także gmach National Gallery of Canada, posiadający dziesiątki tysięcy eksponatów.

6.Quebec

W tym mieście odszukamy najwięcej zabytków. Piękna starówka, ogromne fortyfikacje, kościoły i parki to sygnały rozpoznawcze tego ciekawego miejsca. Warty zauważenia jest Dom Boży NMP Zwycięskiej.

7.Parki narodowe

Malownicze widoki Kanady zapierają dech w piersiach. Jednym spośród najbardziej znanych jest Banff National Park. Wart uwagi jest także Nahanni National Park odznaczający się głębokimi wąwozami i efektownymi wodospadami.

8.The Butchart Gardens

To znany park botaniczny o powierzchni przeszło 22 hektarów.

9.Moraine

Moraine to jezioro zasilane lodowcowo, położone w Parku Narodowym Banff w Albercie.

10.Chateau Frontenac

To gustowny hotel umieszczony w mieście Quebec, będący świetną atrakcją. Zamek zaprojektował Bruce Price.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *